Beylikdüzü Tenteci

Beylikdüzü Tentecisi Vural Tente

Vural Tente Branda olarak, Beylikdüzü ve çevresindeki bölgelerdeki müşterilerimize özel tente hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Beylikdüzü’nün güzel iklimini ve açık hava alanlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen işletmeler ve ev sahipleri için mükemmel çözümler sunuyoruz.

Ürünlerimiz

Vural Tente Branda, Beylikdüzü Tenteci hizmetleri kapsamında çeşitli ürün seçenekleri sunmaktadır:

  • Mafsallı Tente Sistemleri: Mafsallı tenteler, mekanlarınızı dilediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz esnek ve dayanıklı çözümler sunar. İşletmeler için müşteri oturma alanlarını genişletmek veya ev sahipleri için bahçe keyfini her mevsim yaşamak için idealdir.
  • Çift Açılımlı Mafsallı Tenteler: Geniş açıklıkları kapatmak ve mekanlarınızı 360 derece korumak isteyenler için çift açılımlı mafsallı tenteler harika bir seçenektir. Estetik görünümleriyle mekanlarınıza değer katarken, işlevselliğiyle de öne çıkarlar.
  • Pergola Sistemleri: Pergola sistemleri, açık hava mekanlarınızı güneşin zararlı etkilerinden korurken estetik bir çözüm sunar. Beylikdüzü’nün güzel manzaralarını her mevsim keyifle izlemek isteyenler için idealdir.

Beylikdüzü Tente Sistemleri

Vural Tente Branda olarak Beylikdüzü’de tente hizmetleri sunmaktan mutluluk duyarız. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, projelerinize özel tekliflerimizi incelemek veya sorularınızı sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Beylikdüzü’nün açık hava alanlarını en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklifi Aldınız mı?

Ahmet Yesevi Mahallesi
Kaptan-ı Derya Caddesi
Şükür Yayla Sokak No:35/A
Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0216 498 87 780530 314 16 86
Mail: info@vuraltente.com