Hakkımızda

Vural Tente Branda İstanbul Sultanbeyli de sağlamcılığı ve dürüstlüğü ilke edinerek lafta değil özünde sağlam ve kaliteli ürünler hedefleyerek 1982 yılından bugüne değin adını öne çıkartmış ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörün ilklerinden olan Vural Tente Branda Ağırlıklı olarak mafsallı tente sistemleri, çift açılımlı mafsallı tenteler, kamyonet tenteleri,kamyon damper brandaları,özel üretimli kamp çadırları, villa bahçe mobilya kaplamaları,çardak brandaları,şeffaf kış bahçe kapamaları,branda üst kapamaları,bahçe çit brandaları gölgelik alan kaplamaları ve aklınıza gelecek her nevi branda tente çadır için siz değerli müşterilerimize her vakit hizmet sunmaktan mutluluk ve kıvanç duyarız.

Mafsallı Tente; Mafsallı Tente özel kol sistemi sayesinde ileri ve geri hareket sistemi sağlanmış hareketli bir tente modelidir. Mafsallı tente taşıyan bu Kollar içinde çelik halat sistemi ve özel yay sistemi kullanılarak kolların ileriye doğru sert bir şekilde açılması sağlamaktadır.
Güncel mafsallı tente fiyatları almak için bizi arayabilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi; Dış mekanlarınız da kullanabilmeniz için ve size özel ölçülerde üretilmektedir. Yazın kullandığınız mekanları kışında kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kış brandası ile yağmur ve kardan korunabileceğiniz her çeşit ve ebatta üretimini yapıyoruz. Kış bahçesi fiyatları öteki alternatiflere gore çok daha uygun ve pratiktir.

Kamyonet Tentesi; Üretimini sizin kamyon ya da kamyonetinize nazaran özel olarak üretmektedir. Ölçüleri kamyon yahut kamyonetinize göre alıp size özel yapım ederek montaj yapmaktadır. Kapalı kasa kamyon tentesi, kamyonet tentesi, açılır kapanır tenteler isteğinize gore şekillenmektedir.
İnşaat Brandası; İnşaatınıza uygun olarak özel ölçülerde üretilmektedir. İnşaat brandanız için fiyat teklifi, ölçü ve montaj için bizi arayın. İnşaatlarınızın dışarıya zarar vermesini engellemek, dışardan inşaat daha güzel gaslıkmesini sağlamak için cephe brandası yapmak hem ucuz bununla birlikte size güven verir.

Çit Brandansı;Bahçenize, parkınıza yada iş yeriniz için imalatı verdiğiniz ölçülerde size özel olarak üretilen çit brandası adresinize teslim edilir. Firmamız tarafından ölçü alınıp montaj hizmeti verilmektedir.

Otomobil Kılıfı; Otomobilinize özel oto brandası size ve arabanıza özel ölçülerde üretilmektedir. Piyasada bulacağınız standart ve kalitesiz otomobil çadırlarındanfarklı, kaliteli ve özgün olarak ürettiğimiz brandalar aracınızla tam bir uyum içinde olacaktır. Otomobil Brandanız için fiyat teklifi, ölçü ve montaj için bizi arayın.

Kamp Çadırı; İş yerimizde herçeşit Kamp çadırı, özel çadır imalatı yapılmaktadır. İstediğiniz boyutta ve renkte imal ettiğimiz çadırları Türkiyede her iklimde kullabilirsiniz. Yazlık çadır, yağmura dayanıklı çadır, güneşlik çadır üretimlerimiz mevcuttur.

Çardak Brandası; Üretim sürecinden tasarım aşamasına kadar Çardak brandası sizin için ve size özel ölçülerde üretilmektedir. Değişik renklerde ve sizin çardağınıza uygun ebatlarda size özel tasarladığımız çardak brandaları için bizi arayabilir referanslarımızı görebilirsiniz. Brandanız için fiyat teklifi, ölçü ve montaj için bizi arayın.

Fiyat Teklifi Aldınız mı?

Ahmet Yesevi Mahallesi
Kaptan-ı Derya Caddesi
Çukur Yayla Sokak No:35/A
Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0216 498 87 780530 314 16 86
Mail: info@vuraltente.com