Beylikdüzü Brandacı

Sağlamlık ve Güvenin Adı Vural Tente Branda

Vural Tente Branda, 1982 yılından bu yana İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet göstererek, sektörde sağlamlık ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir markadır. Adını öne çıkartan ve kaliteli ürünleri hedefleyen Vural Tente Branda, birçok alanda sağlam ve dayanıklı ürünler sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Hizmetlerimiz:

Mafsallı Tente Sistemleri

Estetik tasarımlar ve dayanıklı malzemelerle mafsallı tente çözümleri.Özel tasarımlar ve ölçülerle müşteri ihtiyaçlarına uygun mafsallı tenteler üretiyoruz.

Çift Açılımlı Mafsallı Tenteler

Genişletilmiş kullanım alanları yaratmak için çift açılır mafsallı tente sistemleri.Hava koşullarına karşı koruma sağlayan fonksiyonel çözümler için Vural Tente’yi tercih edin.

Çardak Brandaları

Açık hava mekanlarınızı gölgelendirme ve koruma amacıyla çardak branda sistemleri. İhtiyaca uygun renk ve desen seçenekleriyle çardak brandalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçe Kapamaları

Kış aylarında kullanımınıza uygun şeffaf kapama Brandaları. Isı yalıtımı sağlayarak açık mekanlarınızı koruyan kış bahçe çözümleri için Vural Tente Çözümler sunar.

Branda Üst Kapamaları:

Çeşitli mekanlarda kullanılabilen branda üst kapama branda sistemleri. Dayanıklı malzemelerle uzun ömürlü branda üst kapama çözümleri sunuyoruz.

Bahçe Çit Brandaları

Bahçe çitlerinizi güzelleştiren ve koruyan branda kaplamalar. Özel desen ve renk seçenekleriyle bahçe çit branda çözümleri sunuyoruz.

Beylikdüzü Branda Fiyatlarımız

Her bir ürünün fiyatı, ölçüleri, tasarımı ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Vural Tente Branda olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve özgün çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul ve çevresinde hizmet vermekten mutluluk duyuyor, ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Fiyat Teklifi Aldınız mı?

Ahmet Yesevi Mahallesi
Kaptan-ı Derya Caddesi
Şükür Yayla Sokak No:35/A
Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0216 498 87 780530 314 16 86
Mail: info@vuraltente.com