Körüklü Tente

Körüklü tente, bir çerçeve üzerinde gerili bir kumaşın, açılıp kapanabilen özel bir mekanizma ile hareket ettirilerek açılıp kapatılabilen bir tente çeşididir. Körüklü tenteler, genellikle güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmak, gölgelik alan yaratmak veya açık alanlarda oturma veya yemek yeme alanı oluşturmak için kullanılır.

Körüklü tentelerin açılıp kapanabilen özelliği sayesinde, kullanıcılar tentenin kullanımını istedikleri zaman kontrol edebilirler. Bu, özellikle hava koşullarının değişken olduğu bölgelerde ve açık hava etkinliklerinde oldukça yararlıdır.

Körüklü tentelerin çerçeveleri genellikle alüminyum veya çelikten yapılmıştır. Kumaş örtüsü ise genellikle polyester veya akrilik malzemelerden üretilir. Körüklü tenteler, farklı boyut ve renk seçenekleriyle birlikte gelir ve isteğe bağlı olarak ek aksesuarlar da eklenerek daha işlevsel hale getirilebilir.

Körüklü tenteler, bahçe, teras, balkon, kafe, restoran, otel gibi açık hava mekanlarında yaygın olarak kullanılır. Kullanım alanına ve boyutuna bağlı olarak, körüklü tentelerin fiyatları da değişebilir.

Fiyat Teklifi Aldınız mı?

Ahmet Yesevi Mahallesi
Kaptan-ı Derya Caddesi
Çukur Yayla Sokak No:35/A
Sultanbeyli – İSTANBUL
Tel: 0216 498 87 780530 314 16 86
Mail: info@vuraltente.com